Vipat e bllokut demaskojne keq Luana Vjollcen;Ja cfare i kane bere - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Vipat e bllokut demaskojne keq Luana Vjollcen;Ja cfare i kane bere

Vipat e bllokut demaskojne keq Luana Vjollcen;Ja cfare i kane bere

Faqja Vipat e Bllokut jane bere makthi i te gjithe vipave. Cdo dite ata demaskojne ata personazhe publik qe kane bere operacione plastike apo ndryshime shume te dukshme. Pre kete here e kesaj faqeje ka rene moderatorja Luana Vjollca me nje foto para dhe pas disa vitesh. Po ta shohesh kete foto me vemendjen ndryshimet jane te dukshme por duke qene se Luana ende nuk ka pranuar asnje operacion kjo ngelet nje enigme shprehet keshillabukurie. Gjithsesi ajo mbetet shume bukuroshe dhe eshte padyshim idhulli i shume vajzave. Ajo ka korrur shume sukses ne profesionin e saj dhe ne i urojme te realizoj cdo enderr te sajen. Me poshte keni foton per te cilen ju fola dhe ja cfare shkruajne ata me ironi per moderatoren:
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729