Shndërrohet aktorja shqiptare..Nuk do e njihni me kete foto – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Shndërrohet aktorja shqiptare..Nuk do e njihni me kete foto

Shndërrohet aktorja shqiptare..Nuk do e njihni me kete foto

Anais eshte mbesa e dy kengetareve Ingrid dhe Inis Gjoni. Ana Lika është një ndër aktoret më të drejtpërdrejta të showbiz-it shqiptar. Ajo flet hapur dhe pa doreza edhe kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Ana eshte vertet nje vajze bukuroshe por ne kete foto nuk do e njihni. Ajo eshte bere bjonde dhe dhe ky model flokesh dhe tualet duket se e kane shnderruar totalisht aktoren e humorit. Me poshte keni foton e Anes per te cilen ju fola dhe disa foto te tjera shkeputur nga rrjetet sociale te saj.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729