Shikoni si e ka shndëruar shtatzania Adelina Tahirin…(foto) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Shikoni si e ka shndëruar shtatzania Adelina Tahirin…(foto)

Shikoni si e ka shndëruar shtatzania Adelina Tahirin…(foto)

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumta madje edhe të tilla negative.Por, Adelinës nuk po i bëjnë përshtypje këto gjëra, po vazhdon jetën si mos më mirë.Madje tani ajo është edhe shtatzënë.E duket se shtatzënia nuk po i ka shumë hijë Adelinës, sepse nuk po duket edhe aq bukur…Por mbi te gjitha shume natyrale dhe per kete e komplimentojme. 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729