Rita Lati revoltohet kur dikush i tha vajzës së saj:Më e mirë e ëma se e bija;Ja si reagoi ajo Rita – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Rita Lati revoltohet kur dikush i tha vajzës së saj:Më e mirë e ëma se e bija;Ja si reagoi ajo Rita

Rita Lati revoltohet kur dikush i tha vajzës së saj:Më e mirë e ëma se e bija;Ja si reagoi ajo Rita

Rita dhe Roza Lati nënë e bijë janë vërtet shumë të talentuara në profesionet e tyre respektive. Ditën e sotme Roza hapi një live në praninë e nënës së saj Ritës dhe komentet ishin të shumta shprehet keshillabukurie. Ndër to ishte edhe dikush që shkruan “ Më mirë e ëma se e bija” dhe Rita gjithë nerva i kthehet “ Mos thuaj ashtu se unë nje kile makeup në fytyrë” “Do ta vdes atë që tha kështu” u shpreh Rita tepër e nervozuar nga ky koment. Mesa duket asaj nuk i pëlqen fare të dëgjoj fjalë të tilla për vazjën e saj.  
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729