Reagon për herë të parë Dalina Buzi pas sherrit me Rezarta Shkurten… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Reagon për herë të parë Dalina Buzi pas sherrit me Rezarta Shkurten…

Reagon për herë të parë Dalina Buzi pas sherrit me Rezarta Shkurten…

Dalina Buzi dhe kengetarja Rezarta Shkurta diten e djeshme kane sulmuar njera tjetren ne rrjetet e tyre sociale. Molle sherri u be fotoja qe Rezarta kishte publikuar me vajzen e saj dhe Nexhmie Hoxhen ku e quan “Nena Mia”.   Kaq ka mjaftuar dhe Dalina Buzi, pronarja e revistes Anabel e ka marre foton dhe e ka ripostuar duke thene”2546 like per gjyshe Mian qe po shkruan per gjyshin e madh! Wow! Amnezia on fleek” e perkethyer Amnezia ne qiell!”. Deri dje nuk patem asnje reagim nga Dalina por diten e sotme me ironi ajo publikoj nje foto te nje portali ku pergezon gazetarin/en per shkrimin dhe per foton qe i kishte vendosur… Duket se Dalines nuk i ka bere fare pershtypje gjithe kjo zhurme qe u ne ne emer te saj.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729