Nuk do ta besoni se sa vjec eshte Ardit Gjebrea; Do te habiteni - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Nuk do ta besoni se sa vjec eshte Ardit Gjebrea; Do te habiteni

Nuk do ta besoni se sa vjec eshte Ardit Gjebrea; Do te habiteni

Ardit Gjebrea eshte padyshim nje nga personazhet me te dashur ne shqiperi. Arditi e ka nisur karrieren e tij qe kur ka qene fare i ri. Mund te themi qe ai eshte nje showman sepse di ti bej te gjitha, te prezantoj, kendoj, te bej tekste kengesh etje. Ai ka lindur ne vitin 1963 dhe eshte plot 55 vjec shprehet keshillabukurie. U habitet? Edhe une ne fakt u habita sepse Arditi ngjan si 40 vjec por vitet jane vite dhe cdo njeri i ka mbi supe. Ne i urojme jete te gjate e te lumtur Arditit dhe pse jo te na surprizoje me nje kenge te re keto kohe. 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729