Nuk do ta besoni se sa ka ndryshuar Eni Koçi në 10 vite…(foto para pas) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Nuk do ta besoni se sa ka ndryshuar Eni Koçi në 10 vite…(foto para pas)

Nuk do ta besoni se sa ka ndryshuar Eni Koçi në 10 vite…(foto para pas)

Si gjithmonë një nga tiparet e saj dalluese janë flokët e gjata dhe bionde. Dhe keto i zoterin edhe bukuroshja Eni Koci. Ajo ka publikuar së fundmi bashkëpunimin me Genc Prelvukajn, me të cilin është përfolur per nje romance. Ne fakt ne donim te flisnim pak per Enin se si ka qene e vogel edhe Enin tani. Ajo ka ndryshuar shume ne fakt sepse ka bere operacion hunden qe e ka pranuar edhe vete. Ne fakt ajo ka nje ndryshim shume te madh tek buzet dhe vetullat por nuk mund te themi nese i ka bere apo jo. Por nje gje e themi me siguri qe eshte bere nje zonjushe shume e bukur.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729