Nuk do ta besoni dot sa vjece eshte Enca Haxhia…(foto) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Nuk do ta besoni dot sa vjece eshte Enca Haxhia…(foto)

Nuk do ta besoni dot sa vjece eshte Enca Haxhia…(foto)

Është një ndër këngëtaret e reja që ka marrë vëmendjen e publikut shumë gjatë vitit të kaluar. Këngët e punuara mirë por edhe paraqitja e saj kanë bërë që emri Enca Haxhia të ngjitet shpejt në treg. Ndër veshjet e saj kryesojnë ato si një ‘vajzë kolegji’ teksa përdor shumë ngjyra. Në garderobën e saj mbizotërojnë veshjet me shumë ngjyra e përpos saj ajo eksperimenton shumë edhe me flokët e saj. Popullariteti i saj në rrjetet sociale ka bërë që këngëtarja e ‘A po t’pëlqen’ të publikoj fotografi të shumta dhe të komplimentohet nga ndjekësit e saj. Epo kete karriere Enca e ka bere shume e re ne moshe sepse ajo ka lindur ne vitin 1995 dhe eshte vetem 22 vjece. Akoma nuk i ka bere 23 sepse ka lindur ne muajin tetor. E pabesueshme apo jo?
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729