Ja ndryshimi i pabesueshem i Samanta Karavelles (FOTO) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja ndryshimi i pabesueshem i Samanta Karavelles (FOTO)

Ja ndryshimi i pabesueshem i Samanta Karavelles (FOTO)

Dihet qe me kalimin e kohes tiparet e fytyres dhe forma e saj ndryshojne por keto foto te siguruara nga Informohu ne kemi vertetuar qe kengetarja Samanta ka bere nderhyrje ne hunde. Por pavarsisht Samanta do te ngelet gjithmone e bukur dhe nje nga kengetaret me te talentuara 🙂

c
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729