Nora Istrefi poston foto nga fëmijëria; nuk do ti besoni kur ta shikoni si dukej – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Nora Istrefi poston foto nga fëmijëria; nuk do ti besoni kur ta shikoni si dukej

Nora Istrefi poston foto nga fëmijëria; nuk do ti besoni kur ta shikoni si dukej

Instagrami është një vend shumë i mirë për të parë se çfarë bëjnë personazhet e njohur për çdo ditë, por është gjithashtu edhe një platformë shumë e gjetur për të njohur të shkuarën e personazheve që aq shumë duam për aq kohë sa këta të fundit e kanë mundësinë të postojnë aty gjithçka. Njësoj siç ka vepruar sot Nora Istrefi, këngëtarja e njohur e cila ka publikuar një foto me të atin e saj që daton prej vitit 1996. “17 shkurt 1996” – ka shkurar Nora ndërkohë që na tregon se fotoja është shkrepur në Prishtinë dhe babai is aj i mundon shumë.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729