Marina Vjollca: Une jam me mira sepse… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Marina Vjollca: Une jam me mira sepse…

Marina Vjollca: Une jam me mira sepse…

Marina eshte vajza bukuroshe e cila ben buje ne cdo dalje te sajen televizive. Kariera e saj ka filluar shumë vite më parë, ku puna e saj e fundit ishte si prezantuese e spektaklit C’èst La Vie. Tani ajo duket se eshte ne nje moment relaksi dhe po shijon pushimet e saj. Sonte ajo ka publikuar nje foto ne instagram ku tregon shenjen e saj te horoskopit dhe thote “ A eshte shenja me e mire?” Nderkohe ajo shkruan edhe “ Kush eshte Dem ketu”. Ne fakt ajo nuk ka patur kunje me asnje por sigurisht qe gjithsecili mendon se shenja e tij eshte me e mira dhe Marina gjithashtu mendon te njejten gje…
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729