Luana Vjollca do të marrë një surprizë nga Arbana Osmani sonte;Shikoni foton – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Luana Vjollca do të marrë një surprizë nga Arbana Osmani sonte;Shikoni foton

Luana Vjollca do të marrë një surprizë nga Arbana Osmani sonte;Shikoni foton

Emisioni i te shtunes mbrema “Dua te te bej te lumtur” nen drejtimin e Arbana Osmanit ka startuar te shtunen e kaluar ne Top Chanel. Protagonistet e ketij emisioni jane njerezit e thjeshte dhe jo te famshem por kete puntate do te jete ndryshe. Te ftuarit ne diten e sotme do te jene Xhensila dhe Besi por me shume mundesi edhe Luana Vjollca. Arbana ka publikuar nje foto te nje torte ku siper eshte vizatuar Luana. Mesa duket ajo ka pergatitur nje surprize per kolegen e saj. Mezi po presim te shohim cdo te ndodh sonte ne kete emision pasi duket qe do te jete shume interesant.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729