Ja si të shpëtoni nga barku i VARUR në vetëm 10 DITË…(receta) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja si të shpëtoni nga barku i VARUR në vetëm 10 DITË…(receta)

Ja si të shpëtoni nga barku i VARUR në vetëm 10 DITË…(receta)

Kur bëhet fjalë për rënie në peshë, e para që ju duhet të keni është vullneti i fortë për ta arritur atë që dëshironi dhe më pas të bëni kombinimin e duhur të një diete të shëndetshme dhe aktivitet fizik. Nëse ushqeheni keq, yndyra akumulohet kryesisht në zonën e barkut dhe është pikërisht zona më problematike për ta menjanuar dhjamin. Ja një mënyrë natyrale që do t’ju ndihmojë për këtë problem.
Përbërësit: 1 lugë çaji shafran Indie, 1 lugë çaji pluhur xhenxhefili, 1 lugë çaji spec i kuq djegës, 1 filxhan lëng i freskët limoni, 1 lugë stevia (ëmbëlsues, ose mjaltë), 1 litër ujë.
Përgatitja: ziejeni ujin në një enë dhe më pas hidhini të gjithë përbërësit në të.
Pijeni lëngun gjatë gjithë ditës. Nëse mbani një dietë të ekulibruar dhe të shëndetshme, i trezultatet do të jenë të dukshme pas 10 ditësh. Kjo kurë natyrale nuk ka një afat të përcaktuar përdorimi, ju mund ta përdorni atë aq sa ta mendoni të nevojshme.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729