Ja si duket SOT imazhi i çokollatës kinder;Do habiteni kur ta shikoni sa i bukur është…(foto) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja si duket SOT imazhi i çokollatës kinder;Do habiteni kur ta shikoni sa i bukur është…(foto)

Ja si duket SOT imazhi i çokollatës kinder;Do habiteni kur ta shikoni sa i bukur është…(foto)

Kinder është një nga cokollatat më të mira dhe të preferuara nga fëmijët dhe të rritur. Por ne kemi një kuriozitet se si duket djaloshi bjond sot shprhet keshillabukurie.com . Imazhi i çokollatës “Kinder”, tashmë ka dhe një emër. Ai quhet Josh Bateson, 21-vjeçari anglez, i cili u zbulua falë “Tinder”, një program shumë i përhapur për takime. Bateson, në fakt, kishte publikuar foton me një kuti çokollatash “kinder” në profiling e tij bashkë me të tjera foto. Zbulimin se ai është djali i fotografuar në kutinë e çokollatës e bëri një tjetër përdoruese e këtij program, Barbie Ferreira. Menjëherë, këtë gjë ajo e bëri të njohur në Twitter, duke marrë menjëherë 7000 klikime. Www.keshillabukurie.com
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729