Ja si duket Luana Vjollca në një ditë të zakonshme…(foto) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja si duket Luana Vjollca në një ditë të zakonshme…(foto)

Ja si duket Luana Vjollca në një ditë të zakonshme…(foto)

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca, është biondina më seksi që shohim në televizionet shqiptare. Ajo çdo herë është në qendër të vëmendjes nga mediat rozë në vendin tonë, kjo për shkakun se shpesh herë edhe di të provokoj. Por ajo qe na ben pershtypje eshte se edhe ne nje dite te zakonshme Luana duket ne menyre perfekte. Edhe pse e veshur me nje golf te trashe dhe xhinse te gjata ajo duket shume seksi dhe format i duken me se miri. Epo nuk kemi cfare te themi per Luanen sepse ajo kujdeset shume qe te jete ne top forme dhe ia arrin me si miri kete gje.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729