Ja sa vjece është moderatorja Alketa Vejsiu...(foto) - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja sa vjece është moderatorja Alketa Vejsiu…(foto)

Ja sa vjece është moderatorja Alketa Vejsiu…(foto)

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret dhe sipërmarrëset më të njohura në vend. Bukuroshja e ka nisur karrieren e saj shume heret si kengetare,me pas ka punuar ne radio e tani ajo eshte nje nga moderatoret dhe personazhet me te dashur ne Shqiperi. Alketa ka lindur ne vitin 1984 dhe eshte plot 34 vjece. Eshte kaq e re dhe ka arritur shume gjera ne jete. Jeten e saj private ajo e ka mbajtur ashtu te fshehte ndersa ndaj edhe ne nuk mund te themi asgje por per karrieren themi me bindje qe eshte majat e saj.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729