Ja ndryshimi i pabesueshem i Samanta Karavelles (FOTO) - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja ndryshimi i pabesueshem i Samanta Karavelles (FOTO)

Ja ndryshimi i pabesueshem i Samanta Karavelles (FOTO)

Samnata Karavella eshte nje nga kengetaret me te preferuara ne Shqiperi. Padyshim cdo kenge qe ajo ben kthehet menjehere ne hit. Duke qe se operacionet plastike po bejne shume buje kohet e fundit ne do e prekim edhe tek Samanta kete teme. Dihet qe me kalimin e kohes tiparet e fytyres dhe forma e saj ndryshojne por keto foto te cilat keshillabukurie.com i ka postuar ne kemi vertetuar qe kengetarja Samanta ka bere nderhyrje ne hunde. Por pavarsisht Samanta do te ngelet gjithmone e bukur dhe nje nga kengetaret me te talentuara.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729