Ish e dashura e Noizyt kërcen e shfrenuar mes meshkujve dhe mamaja e saj bën sehir…(video) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ish e dashura e Noizyt kërcen e shfrenuar mes meshkujve dhe mamaja e saj bën sehir…(video)

Ish e dashura e Noizyt kërcen e shfrenuar mes meshkujve dhe mamaja e saj bën sehir…(video)

Nene e bije,Kristiana Saxobeat dhe Kristina Aguilera sic njihen edhe me emrin e  artit duket se i pelqen shume jeta e nates dhe nuk lene rast pa e humbur. Naten e djeshme ato kane festuar se bashku ne ditelindjen e nje mikut te tyre dhe kane kercyer pa fund. Ne kete video shfaqet Kristiana vajza e Kristines duke kercyer mes meshkujve dhe ajo duket se nuk e ka problem fare qe vajza e saj kercen e shfrenuar mes meshkujve. Kristina ne profesion eshte balerine dhe kjo eshte ne profesionin e saj ndaj edhe te emes se saj nuk i ben pershtypje. Kjo video eshte hedhur ne profilin e Kristina Aguileres ne rrjetin e saj ne instagram. Me poshte mund ta shikoni
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729