Ne muajin e 8-të të shtatëzanisë dhe pa pikë grimi në fytyrë Floriana Garo habit me pamjen/ foto – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ne muajin e 8-të të shtatëzanisë dhe pa pikë grimi në fytyrë Floriana Garo habit me pamjen/ foto

Ne muajin e 8-të të shtatëzanisë dhe pa pikë grimi në fytyrë Floriana Garo habit me pamjen/ foto

Ish-moderatorja e Tv Klan, Floriana Garo është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të gëzojë edhe statusin e adhurueshëm: nënë. Bukuroshja pret fëmijën e parë, një vajzë dhe aktualisht është në muajin e tete të shtatzanisë. Megjithatë, Garo nuk ka zgjedhur të pushojë dhe të shijojë këto ditë në pritje të fëmijës, por të jetë aktive dhe në punë.

Floriana na ka treguar se në Gjenevë të Zvicrës ku është zhvendosur prej disa muajsh punon në një biznes privat, ndërsa së fundmi ka postuar një foto duke bere nje trajtim per fytyren dhe qe eshte pa pike grimi ne fytyre. Ne na beri shume pershtypje sepse Floriana pa makeup duket nje tjeter njeri dhe padyshim e kendshme.Siç edhe duket nga fotoja, Floriana ka shtuar pak peshe diçka krejt normale për periudhën e shtatzanisë. Megjithatë, bukuroshja ruan të njëjtën freski dhe elegancë që e karakterizon vazhdimisht.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729