Ema Andrea: Ja cfarë ndërhyrje kam bërë ne fytyrë…(foto) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ema Andrea: Ja cfarë ndërhyrje kam bërë ne fytyrë…(foto)

Ema Andrea: Ja cfarë ndërhyrje kam bërë ne fytyrë…(foto)

Aktorja e njohur Ema Andrea ka qenë e përfolur kohët e fundit për shkak të romancës së saj të re dhe gjithashtu për problematikën e Teatrit Kombëtar. Por e ftuar në emisionin “Cover”, Ema është pyetur për operacionet plastike. Aktorja është shprehur se gjithnjë kujdeset për veten duke përfshirë këtu edhe trajtimin e lëkurës me qeliza staminale, dhe kjo nuk ka qenë e gjitha. Gjithashtu Andrea u shpreh se ka kryer mjekësinë estetike për një periudhë një vjeçare, duke e pranuar kështu ndërhyrjen estetike.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729