Eli Fara,Aurela Gaçe dhe Dashnor Diko kendojnë se bashku;Do tju kënaqin shpirtin…(video) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Eli Fara,Aurela Gaçe dhe Dashnor Diko kendojnë se bashku;Do tju kënaqin shpirtin…(video)

Eli Fara,Aurela Gaçe dhe Dashnor Diko kendojnë se bashku;Do tju kënaqin shpirtin…(video)

Aurela Gaçe,Dashnor Diko dhe Eli Fara jane tre kengetar qe jane shume te preferuar ne Shqiperi. Ata kane drekuar per qejfin e tyre dhe ia kane marre edhe kenges. Ja cfare shkruan Aurela ne facebook  “Balluket e ballit #Vlora U takua grupi Mbreme edhe e Beme nje xhiro nga Tepelena, Korça e Vlora bashke me Elin e Norin  . Keshtu e kemi ne, ora e pare bisede, e dyta duke qeshur, aty nga ora e trete , kendojme…pastaj qajme hallet @elifaramari Dashnor DikoJa ku I keni per qejfin tone edhe tuajin” Ju falenderojme per kete video sepse na kenaqet shpirtin. Kendoni sa me shume sepse na falni shume emoicion. Me poshte keni videon e treshes fantastike qe gjithmone na kenaq me keto kenge.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729