E pabesueshme sa diferencë në moshë ka Armina dhe Shkelzeni;Do të habiteni – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

E pabesueshme sa diferencë në moshë ka Armina dhe Shkelzeni;Do të habiteni

E pabesueshme sa diferencë në moshë ka Armina dhe Shkelzeni;Do të habiteni

Shkelzeni djali i ish kryeministrit Sali Berisha eshte ne nje marrdhenie dashurie me blogeren Armina Mevlani. Te dy shume te dashuruar me njeri tjetrin ata here pas here publikojne foto nga jeta e tyre e perditshme. Edhe pse me nje diference shume te madhe ne moshe ata duket se nuk e kane fare problem dhe ndihem shume mire me njeri tjetri shprehet keshillabukurie . Shkelzeni 42 vjec dhe Armina 28 ata kane plot 14 vite diference. Dashuria nuk njeh moshe dhe ata te dy jane cifti ideal per te na e vertetuar kete gje. Ne i urojme te jene te lumtur se bashku dhe pse jo te bejne edhe nje beb te bukur.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729