E mbani mend ‘të shëmtuarën Beti’?! Ja si duket ajo pas 13 vitesh – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

E mbani mend ‘të shëmtuarën Beti’?! Ja si duket ajo pas 13 vitesh

E mbani mend ‘të shëmtuarën Beti’?! Ja si duket ajo pas 13 vitesh

U bë e njohur prej serialit të famshëm televiziv “E shëmtuara Beti” vajza me syze dhe tela ne dhembe qe luante rolin e vajzes se shemtuar me emrin Beti mori vemndjen e te gjithe spektatoreve shqiptar. Bëhet fjalë për 42 vjecaren Ana Maria Orozo Arsitizabal e cila luante rolin kryesor. Por këtë herë “Beti” ka ndryshuar dhe eshte shnderruar ne nje vajze shume te bukur dhe elegante. Ajo madje është nënë e dy fëmijëve. Ja si duket…
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729