E mbani mend Gerten e Big Brother;Ja cfarë operacioni plastik ka bere ajo dhe shikoni sa ka ndryshuar...(foto) - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

E mbani mend Gerten e Big Brother;Ja cfarë operacioni plastik ka bere ajo dhe shikoni sa ka ndryshuar…(foto)

E mbani mend Gerten e Big Brother;Ja cfarë operacioni plastik ka bere ajo dhe shikoni sa ka ndryshuar…(foto)

Ra në sy për pamjen dhe natyrën e saj të qeshur në lojën e “Big Brother 9”, ndërkohë që pranoi të luante çift me Denisin nga Elbasani, djalin që e njohu në audicione. Por, para shume kohesh që loja ka përfunduar, pasi u bë çift për lojë, Gerta me profesionin e agjentes së marketingut ka hyrë në një realitet të ri në jetën e saj. Por ne nuk do te flasim per jeten e saj private por per nje ndryshim te dukshem qe ajo ka bere tek buzet. Ajo i ka bere operacion dhe duket qe e kane ndryshuar shume pamjen e saj. Po ju si mendoni?
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729