Dua Lipa i merr të dashurin Rita Orës;Ja kush është ai…(foto) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Dua Lipa i merr të dashurin Rita Orës;Ja kush është ai…(foto)

Dua Lipa i merr të dashurin Rita Orës;Ja kush është ai…(foto)

Rita Ora dhe Dua Lipa jane dy kengetaret nga Kosova te cilat kane prekur skenat nderkombetare te muzikes. Dy vajzat duhet te ishin mbeshtetese te njera tjetres por ne fakt ka ndodhur krejt e kunderta. Me rastin e 10 vjetorit te pavarsise se Kosoves, Rita Ora dha nje koncert nga ku filloi dhe xhelozia e Dua Lipes. Nje foto e postuar ne instagramin e Dua Lipes tregoi gjithcka per marrdhenien e tyre. Burime te keshillabukurie.com tregojne se Dua Lipa i ka marre te dashurin Rita Ores. Rita ka qene ne nje lidhje dashurie me Dj dhe producentin e njohur Calvin Harris por tani ky i fundit eshte kapur mat ne ambjentet e nje diskoteke me Dua Lipen. Kjo eshte edhe arsyeja pse Rita u shfaq shume e afert me Ledri Vulen gjate koncertit te mbajtur ne Kosove. Epo kjo duket nje ‘hakmarrje’ e Rites ndaj Dua Lipes. 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729