Aulona puth bashkëshortin e saj në buzë;Ja si reagon vajza e saj e vogël – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Aulona puth bashkëshortin e saj në buzë;Ja si reagon vajza e saj e vogël

Aulona puth bashkëshortin e saj në buzë;Ja si reagon vajza e saj e vogël

Aulona Musta eshte nje nga gazetaret me te mira ne Shqiperi. Shpesh here ajo ndan ne momente nga jeta e saj familjare qe me thene te vertet duket shume e shendeteshme. Sot ajo ka publikuar nje video ne instagram ku puth bashkeshortin e saj ne buze dhe tregon fytyren e  vajzes e cila duket shume e lumtur. E ku ka gje me te bukur se te shprehesh dashurine ne sy te femijeve dhe ti mesosh atyre se dashuria eshte gjeja me e bukur ne bote. Aluona meriton nje BRAVO te madhe per kete.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729