Ami merr dhuraten surprize per vajzen e saj ne prag te lindjes...(foto) - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ami merr dhuraten surprize per vajzen e saj ne prag te lindjes…(foto)

Ami merr dhuraten surprize per vajzen e saj ne prag te lindjes…(foto)

59 Vetëm pak kohë dhe Amarda Toska do të mbajë në krah vajzën e saj.
Ndërkohë moderatorja dhe sipërmarrësja e njohur është duke përgatitur gjithçka për mirëseardhjen e vogëlushes.

Ami nuk e ka zbuluar ende emrin që do i venë bebit edhe pse ka garantuar se e kanë thuajse të qartë.

Ndërkohë ajo ka marrë dhuratat më të ëmbla për të voglën dhe i publikuar në rrjetet sociale.

Në imazhet e hedhura në Instastory shihet se i kanë ardhur disa ëmbëlsira në formën e këpucëve.
Duket se Ami e ka pëlqyer pafund dekorimin e tyre. Ami dhe Ermali presin të bëhen prindër së dyti, pasi ata janë prindër të një djali të quajtur Joel.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729