Ami është më e madhe në moshë se Ermali;Ja sa vite diferencë kanë nga njëri tjetri…(foto) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ami është më e madhe në moshë se Ermali;Ja sa vite diferencë kanë nga njëri tjetri…(foto)

Ami është më e madhe në moshë se Ermali;Ja sa vite diferencë kanë nga njëri tjetri…(foto)

Amarda, balerina e më pas prezantuesja e spektaklit “Portokalli” u dashurua me mjeshtrin e batutës, Ermal Mamaqi. Një lidhje e cila deri tani ka kaluar në shumë sfida, por që askund dashuria e tyre nuk është lëkundur. Tanimë ata jane prinder te një djali dhe ne pritje të një vajze shumë shpejt shprehet keshilla bukurie.com . Ami e lindur ne vitin 1981 dhe Ermali ne 1982 tregon qe Ami eshte një vit me e madhe se bashkëshkorti saj.  Ermali dhe Ami jane  janë bërë për njëri-tjetrin dhe neve s’na mbetet tjetër veçse t’u urojmë një martesë të hareshme dhe karrierë profesionale në vitet në vazhdim shkruan keshilla bukurie
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729