Ja si të eleminoni përfundimisht CELULITIN… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja si të eleminoni përfundimisht CELULITIN…

Ja si të eleminoni përfundimisht CELULITIN…

Nuk e di a ka ndonje femer midis nesh qe te mos kete celulit…(nese ka me thoni ti ngrejme ndonje bust ;)). Ne fakt celuliti eshte bere nje fenomen aq i perhaur sa jam habitur kete vere ne plazh kur shikoja edhe femije me celulit. Dhe eshte kaq i shemtuar sa ctju them. Por ka disa maska ne kushte shtepi qe jo vetem eleminojne celulitin por rigjenerojne lekuren ne menyre te habitshme. Nje nder to eshte edhe kjo maske me disa perberes te thjeshte si:Kripa, argjila jeshile, vaj bajame dhe uji i ngrohte. Me besoni eshte e mrekullueshme…Se si ta pergatisni dhe ta aplikoni shikoni videon ne SHQIP me poshte…
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729