Ja PIJA magjike që eleminon DHJAMIN e BARKUT në 10 ditë… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja PIJA magjike që eleminon DHJAMIN e BARKUT në 10 ditë…

Ja PIJA magjike që eleminon DHJAMIN e BARKUT në 10 ditë…

Kjo pije që kemi për ju sot është ideale nëse dëshironi të humbni shumë peshë pa dieta ose ushtrime ( e dime qe nuk i keni shume qef  ;P ).  Ky ilac magjik  është në të vërtetë një pije e përbërë nga kanella dhe mjalti, e cila siguron përfitime të shumta shëndetësore përveç ndihmës për të humbur yndyrën e grumbulluar me se shumti ne zonen e barkut. Përzierja do të përmirësojë tretjen tuaj, do të largojë shendetin tuaj te tepert  dhe do të përshpejtojë metabolizmin tuaj.

Kanella është një erëz i ëmbël që ofron përfitime të shumta shëndetësore – përmirëson thithjen e ushqyesve në trup dhe rregullon prodhimin e insulinës, duke parandaluar në mënyrë efektive diabetin. Nga ana tjetër, mjalti është një nektar që mund të rrisë tretjen tuaj dhe metabolizmin dhe të ndihmojë në procesin e djegies së dhjamit.

Ja se si ta përgatisim pijen, përbërësit

-1 lugë çaji pluhur kanelle

-2 lugë mjaltë organik

-1 gotë me ujë

Përgatitja dhe përdorimi

Hidhni ujin në një tenxhere dhe lereni te zjej pastaj shtoni kanellën duke e lene te zjej për disa minuta. Me pas lereni te ftohet dhe shtojini mjaltin duke e perzjer mire per disa minuta. Pini një gotë atë çdo ditë në stomak bosh në mëngjes dhe rezultatet do të vërehen shpejt. Pijeni per 10 dite rresht dhe do te shihni vertet rezultate te mahnitshme.

 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729