Humbni peshë në mënyrë natyrale – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Humbni peshë në mënyrë natyrale

Humbni peshë në mënyrë natyrale

Humbni peshë në mënyrë natyrale

Perberesit:

-xhinxherfil

-1 kastravec

-1 limon

-10 gjethe mente

-2 litra uje

Pergatitja:Perftoni lengun e nje limoni ,lengun e kastravecit dhe xhinxherit.Hidheni lengun e perftuar ne 2 litra uje.Me pas hidhni edhe 10 gjethet e mentes dhe lereni per 1 nate.Diten tjeter kjo pije eshte e gatshme per tu pire, duhet te konsumohet cdo dite dhe duhet te pihet me barkun bosh per 21 dite.Do te shihni ndryshime ne trupin tuaj m humbje peshe dhe detoksifikim te organizmit sepse pija ka antioksidante shume te fuqishem dhe Vitamina A dhe C.LEXO MË SHUMË…
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729