Velinat e ‘Stopit’ apo ‘Fiksit’? – Ja kush paguhet më shumë – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Velinat e ‘Stopit’ apo ‘Fiksit’? – Ja kush paguhet më shumë

Velinat e ‘Stopit’ apo ‘Fiksit’? – Ja kush paguhet më shumë

Tani qe reklamat kushtojne me shume ne televizionin Klan se ne Top Channel kete e morem vesh por mesa duket keshtu qenka edhe me pagat e personazheve te ekranit. Kete here jemi duke folur per pagat e velinave ne emisionin Stop dhe Fiks Fare.


Burime nga gazeta shqiptare kanë zbuluar edhe një një detaj që ngjall shumë interes në publikun e gjerë. Ata kanë treguar shumën e majme me të cilën dy bukuroshet e emisionit Stop paguhen me shifrën prej 600 euro. Ndërsa simotrat e tyre në emisionin “Fiks Fare” flitet se paguhen nga 400 euro.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729