Valbona Mema ndryshon look; do te befasoheni me pamjen e re/ foto – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Valbona Mema ndryshon look; do te befasoheni me pamjen e re/ foto

Valbona Mema ndryshon look; do te befasoheni me pamjen e re/ foto

Këngëtarja Valbona Mema është shfaqur dje në emisionin “Kush vjen për drekë”, ku ka treguar aftësinë e saj në kuzhinë. Por ndër të tjera Valbona ka befasuar me pamjen e saj, teksa shihet me flokë të shkurta, plotësisht ndryshe nga herët e fundit. Jemi mesuar ta shohim gjithmone me floket e gjate Valbonen dhe kete here duket ndryshe. Ne kemi vetem nje merak per te duke i thene qe mos ta teproje me operacionet plastike.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729