Rudina Magjistari feston 7 vjetorin e njohjes: Ja ku jam njohur me bashkëshortin – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Rudina Magjistari feston 7 vjetorin e njohjes: Ja ku jam njohur me bashkëshortin

Rudina Magjistari feston 7 vjetorin e njohjes: Ja ku jam njohur me bashkëshortin

Rudina Magjistarin dhe bashkëshorti i saj sot festojnë përvjetorin e njohjes së tyre e cila fillesat i ka pasur në Facebook.“Njohja ime me Xhavitin ka filluar në rrjetet sociale, ai më shkruajti në Facebook një mesazh përshëndetës edhe pse nuk njiheshim më parë”, tregoi moderatorja 5 vite më parë e ftuar në “Zonë e lirë”.

“Përshëndetje nga Tokio, ishte mesazhi i tij që në bëri kurioze. Më e ftova në emision dhe impakti i parë ishte sapo e pashë kur hyri në studio, pasaj u plotësua edhe nga detaje të tjera”, ka pohuar Rudina.Rudina dhe Xhavidi sot jetojnë bashkë të lumtur dhe janë prindër të një vajze./Panorama Plus

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729