Reagon ashpër Gentian Zenelaj: Jul Deda nuk eshte shoku im – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Reagon ashpër Gentian Zenelaj: Jul Deda nuk eshte shoku im

Reagon ashpër Gentian Zenelaj: Jul Deda nuk eshte shoku im

Grupi “SHBLSH” ka qenë një nga treshet më të dashura për publikun shqiptar. Ajo përbëhej nga aktorët, Gentian Zenelaj, Julian Deda dhe Ermal Mamaqi, humori i të cilëve kujtohet edhe sot. Pavarësisht se ka kohë që është shkrirë si grup, videot e humorit të bëra nga kjo treshe akoma shikohen edhe sot në Youtube. Mjafton të shikosh komentet që tregojnë nostalgji për humorin e tyre. Të tre kanë marrë rrugë të ndryshme në jetë, Gential Zenelajështë një nga drejtuesit e emisionit “Stop” në Tv Klan, Julian është pjesë e “Apartamentit 2xl” , dhe Ermal Mamaqi drejton emisionin “Xing me Ermalin”.

Gent Zenelaj së fundmi ishte i ftuar në emisionin “Thumb” , ku I pyetur nga gazeari nese do te takohen me Jul Deden sepse ishin ne te njejitin ambient Genti ka thene preazi qe jo. Ai ka vazhduar me tej duke thene se Juli nuk eshte shoku i tij dhe duket se situata do te vazhdoj keshtu gjate.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729