Luana dhe Krenari nuk fshihen më nga fansat; Ja cfare kane bërë/ foto – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Luana dhe Krenari nuk fshihen më nga fansat; Ja cfare kane bërë/ foto

Luana dhe Krenari nuk fshihen më nga fansat; Ja cfare kane bërë/ foto

Gjatë gjithë kësaj periudhe moderatorja Luana Vjollca dhe partneri i saj Krenar Çoçaj janë përpjekur t’a mbajnë lidhjen e tyre jashtë vëmendjes mediatike.Por këtë herë duket se ata nuk kanë “dashur” të fshihen më . Në foton e fundit të publikuar nga Luana ajo është duke ngrënë patate dhe krahas saj shkruan në anglisht: “Kush do të hajë patate me mua?”

Por komenti i Krenarit na ka bërë të kuptojmë sa të afërt janë ata me njëri-tjetrin. “Nuk ka më, mos i fto njerëzit kot,”-ka shkruar Çoçaj. Ndërkohë që komenti i Luanës ka qenë “Llupës”. Ata kanë treguar se në këto pushime janë së bashku dhe po kalojnë vërtetë një kohë shumë të mirë.

 

 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729