Lori Hoxha shtatezene?! Fotoja qe hodhi gabimisht & e fshiu menjehere e nxjerr zbuluar – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Lori Hoxha shtatezene?! Fotoja qe hodhi gabimisht & e fshiu menjehere e nxjerr zbuluar

Lori Hoxha shtatezene?! Fotoja qe hodhi gabimisht & e fshiu menjehere e nxjerr zbuluar

Duket se një foto e publikuar nga trashëgimtaria Top Channel Lori Hoxha ka “trazuar” ujërat. Në SnapChat Lori ka publikuar për disa minuta një foto të saj ku shfaqet me bark të rrumbullakosur dhe më pas e ka fshirë foton. Ka qenë faqja “Vipat e Bllokut” ajo që ka mundur t’a ruajë duke e publikuar dhe aluduar se Hoxha është shtatzënë. Prej kohësh Lori është në një lidhje me Vis Bajraktarin, por ajo është shprehur gjithnjë se martesën dhe pasjen e një fëmije në nëj të ardhme të largët. /Gazeta Express/
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729