Ja cfarë i lidh me njëra tjetrën Valbona Selimllarin dhe Xhemi Shehun – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja cfarë i lidh me njëra tjetrën Valbona Selimllarin dhe Xhemi Shehun

Ja cfarë i lidh me njëra tjetrën Valbona Selimllarin dhe Xhemi Shehun

Një nga emrat më të dashur të ekranit shqiptar është bërë zyrtarisht pjesë e rrjetit social “Facebook”. Bëhet fjalë për miss-in e parë shqiptar, Valbona Selimllarin.Ajo ka ndarë në “Instagram” një njoftim të rëndësishëm me fansat e saj, duke kujtuar se më parë ajo nuk ka qenë pjesë e “Facebook”-ut, që do të thotë se profilet ekzistuese janë false. “

Kjo është faqja ime e parë dhe e vetme në Fb. Tani mund të më ndiqni dhe këtu”, shkruante Valbona.Nga ana tjetër, Xhemi Shehu është rikthyer sërish në “Instagram”, pas mbylljes që i bëri llogarisë së saj pak kohë më parë. Nëse futeni në faqen e “Instagram”-it të Xhemit, do të shihni se tashmë nuk ka asnjë foto dhe moderatorja ka vendosur të rikthehet duke publikuar një “Instastory” shumë të këndshme.

Mesa duket, ajo ka vendosur t’i bashkohet jetës virtuale, pak para nisjes së sezonit të ri “Portokalli”, ku ajo moderon në krah të Salsano Rrapit.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729