Habit Renato Mekolli; Kjo eshte kerkesa e vecante e Alketa Vejsiut kur vjen ne restorantin tim – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Habit Renato Mekolli; Kjo eshte kerkesa e vecante e Alketa Vejsiut kur vjen ne restorantin tim

Habit Renato Mekolli; Kjo eshte kerkesa e vecante e Alketa Vejsiut kur vjen ne restorantin tim

Renato Mekolli apo ndryshe shefi me i famshem i kuzhines ne Shqiperi ishte i ftuar sot ne emisionin ‘Thumb’ nga Aulona dhe Fatma ka folur per pasionin e tij per kuzhinen, biznesin dhe mbi te gjitha tekat qe kane te famshmit Shqiptar kur i shkojne ne restorantin e tij. Renato ka vecuar nje personazh qe eshte Alketa Vejsiu dhe ka thene sa here Alekta vjen ne restorant ajo thote ‘Renato e di vete ti, une dua pak edhe sakte. Mos ma mbush plot pjaten!’ Renato ka vazhduar me tej dhe ka thene se Alketa i shkon cdo jave ne restorant dhe cdo here i shkon me nje shoqeri te re. Epo ja ku i mesuam edhe disa vese te Alketes qe nuk i dinim.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729