Habit Armina Mevlani, ja sa ndryshe dukej në adoleshencë…(FOTO) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Habit Armina Mevlani, ja sa ndryshe dukej në adoleshencë…(FOTO)

Habit Armina Mevlani, ja sa ndryshe dukej në adoleshencë…(FOTO)

armina-shkelzeni

Tashmë është një nga blogeret më të njohura në vend dhe jo vetëm, si dhe daljet e saj janë të kuruara deri në detaje.
Një foto e postuar nga Armina në Insta storyn e saj ka treguar se dhe vite më parë ka qenë e fiksuar me modën më të fundit.

Tiparet e fytyrës janë të njëjta, por modeli i flokëve dhe çdo gjë tjetër është shumë larg pamjes me të cilën jemi mësuar ta shohim Arminën.

“Pra ja ku është bomba! Siç e shikoni kam qenë një adoleshente me shpirt të lirë, totalisht ‘punk’ me flokë rozë. Isha Budiste siç mund ta shikoni nga bluza ime dhe e kam shijuar plotësisht jetën time” ka shkruar Armina në foton e publikuar.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729