Elvana Gjata: Askush nuk mund te thotë se NE bemë gabim… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Elvana Gjata: Askush nuk mund te thotë se NE bemë gabim…

Elvana Gjata: Askush nuk mund te thotë se NE bemë gabim…

Këngëtarja Elvana Gjata kohët e fundit është duke shijuar suksesin e albumit të saj “3” . Këngët përmbajnë mesazhe të forta dhe kanë bërë për vete shumë njerëz. Mbrëmjen kur Elvana ishte e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” para se të performonte dha një mesazh shumë të fortë për publikun.

“Këngët japin forcë, japin forcë sepse askush nuk mund të na gjykojë, askush nuk mund të thotë se e bëmë gabim dhe ne nuk kemi të drejtë të rregullojmë gabimin tonë. Prandaj quhemi njerëz;”-është shprehur këngëtarja.

 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729