Dalina e revistes Anabel i shan vjehrren; Rezarta Shkurta ja kthen ‘Harrove kur burri yt…’ – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Dalina e revistes Anabel i shan vjehrren; Rezarta Shkurta ja kthen ‘Harrove kur burri yt…’

Dalina e revistes Anabel i shan vjehrren; Rezarta Shkurta ja kthen ‘Harrove kur burri yt…’

Sot Rezarta Shkurta qe tashme e dini qe eshte e martuar me nipin e Enver Hoxhes ka postuar nje foto ne Instagram kuvajza e saj e vogel ka pozuar me gjyshen e saj Nexhmije Hoxhen. ‘Ne e kemi shume xhan nena Mian edhe pse ja marrim te gjitha stilolapsat kur ajo cdo dite shkruan, dhe hedh kujtimet e saj me gjyshin e madh‘. Foto e cila ne profilin e Rezartes numeron rreth 2546 like.

Kaq ka mjaftuar dhe Dalina Buzi, pronarja e revistes Anabel e ka marre foton dhe e ka ripostuar duke thene”2546 like per gjyshe Mian qe po shkruan per gjyshin e madh! Wow! Amnezia on fleek” e perkethyer Amnezia ne qiell!”

Kaq ka mjaftuar qe Rezarta shkurta te shpertheje kunder Dalines dhe ti nxjerre disa te palara qe nga koha qe si duket te dyja kane qene mikesha. Rezarta shkruan:

Epo duket se paskemi nje debat te nxehte qe sapo filloi dhe me siguri do degjojme shume edhe ne ditet qe do te vijne.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729