Bora Zemani flet për Luana Vjollcën: Ja çfarë nuk më pëlqen në pamjen e saj – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Bora Zemani flet për Luana Vjollcën: Ja çfarë nuk më pëlqen në pamjen e saj

Bora Zemani flet për Luana Vjollcën: Ja çfarë nuk më pëlqen në pamjen e saj

Luana Vjollca dhe Bora Zemani pervec se jane dy nga moderatoret me te dashura te publikut shqiptar jane edhe mikesha shume te mira me njera tjetren. I kemi pare shpesh here te postojne foto ne rrjetet sociale dhe Bora e ftuar sot ne ‘Pop Culture’ tha se edhe pse kohet e fundit nuk shihen shpesh kur takohen e rifillojne biseden aty ku e kishin lene.

Duket se niqesia e tyre ka filluar qysh ne kohen kur ishin velina. Por cfare eshte ajo gje qe Bores nuk i pelqen ne pamjen e Luanes? E pyetur ne emision Bora ka thene se e vetmja gje qe nuk i pelqen tek Luana eshte fakti se ajo eshte akoma bjonde. ‘I them shpesh te behet brune pasi eshte eshte nje yll’- ka shtuar ajo.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729