Ami feston ditëlindjen; Ja sa vjec bën moderatorja / foto – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ami feston ditëlindjen; Ja sa vjec bën moderatorja / foto

Ami feston ditëlindjen; Ja sa vjec bën moderatorja / foto

Moderatorja Amarda Toska ka ditëlindjen dhe me siguri ka marrë shumë urime në këtë ditë të veçantë për të. Por asnjë nuk mund të krahasohet me dedikimin që i ka bërë bashkëshorti i saj, aktori Ermal Mamaqi. “Burim i bekimeve të mia, gëzuar”- ka shkruar Ermali bashkangjitur fotografisë së Amit të publikuar në “Instagram”.

Ermali shquhet për batutat e tij komike, por kur vjen puna tek dashuria dhe bekimi i tij më i madh në jetë, bëhet më serioz se asnjëherë. Cifti eshte ne pritje te femijes se tyre te dyte qe eshte nje vajze dhe qe pritet te lind tani afer pasi Ami eshte ne muajin e 9-te te shtatezanise. Ami kete vit ben plot 36 vjec.

 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729