Albana Osmani flet për herë të parë për Eneda Tarifën: Nuk jemi më shoqe… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Albana Osmani flet për herë të parë për Eneda Tarifën: Nuk jemi më shoqe…

Albana Osmani flet për herë të parë për Eneda Tarifën: Nuk jemi më shoqe…

Prezantuesja Albana Osmani dhe këngëtarja Eneda Tarifa dikur kanë qenë mikesha të ngushta  dhe kjo dukej ne cdo dalje te tyre apo pastim ne rrjetet sociale. Fotot ishin te shumta dhe dedikimet nuk mungonin derisa papritur disa kohe me pas ato nuk u pane me ne shoqerine e njera tjetres. Dhe sipas mediave, miqësia e tyre mori fund dhe arsyeja thuhet të ketë qenë për një kopertinë reviste.

Ato kanë qënë në katin e dytë të një bar-restoranti pranë qendrës së Tiranës, teksa janë grindur në tavolinë se cila duhet të dilte e para gjatë verës në kopertinën e një reviste. Madje mikeshat hoqën edhe njëra tjetrën nga Instagrami. Së fundmi Eneda ka qenë e ftuar në emisionin ku Albana është opinioniste dhe dukej qartë që gjërat nuk ishin më si më parë.Për herë të parë Albana ka treguar në “Thumb” se si e ka aktualisht marrëdhënien me ish-shoqen e saj të ngushtë.

Flas me Enedën, historia me të më vjen keq që u përkthye ashtu. Të dyja e vuajtëm mungesën e shoqes. Kam folur, nuk mund të them se jemi siç ishim më përpara. Më vjen keq për këtë pasi unë Enedën e dua shumë është një njeri me virtyte. Të gjithë gabojnë në një moment. Eshtë e kaluar gjithçka, nuk takohemi por flasim. “,- ka rrëfyer Albana.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729