Xhensilen nuk e kemi parë asnjëherë keshtu, këngëtarja poston foton e pazakontë...(FOTO) - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Xhensilen nuk e kemi parë asnjëherë keshtu, këngëtarja poston foton e pazakontë…(FOTO)

Xhensilen nuk e kemi parë asnjëherë keshtu, këngëtarja poston foton e pazakontë…(FOTO)

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun tonë.Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj.Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet se nga i ftohti i është skuqur pak fytyra. Xhensilen e shohim gjithmone te qeshur por ne kete foto ajo duket pak vrenjtur ndoshta edhe koha ka ndikuar ne kete gjendje te kengetares. Ajo eshte gjithmone e mrekullueshme dhe ne kete foto shfaqet pa MAKEUP.

Kete fundjave duket se Xhensila dhe Besi e kane kaluar ne natyre duke shfrytezuar edhe ato pak rreze dielli qe dalin here pas here. Ju duam shume cifti i mrekullueshem
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729