Ndryshimi i pabesueshëm i Roza Latit nga operacionet plastike/ foto – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ndryshimi i pabesueshëm i Roza Latit nga operacionet plastike/ foto

Ndryshimi i pabesueshëm i Roza Latit nga operacionet plastike/ foto

Kush ishin dje dhe kush janë sot? Operacione, ndryshime, hapa përpara ose… mbrapa

Personazhet që vlejnë të bëhen pjesë e kësaj specialeje janë të shumtë, por ne po ju sjellim vetëm disa prej tyre, ata që janë përfolur më shumë për metamorfozën që kanë pësuar ndër vite. Rrugëtimi i tyre: Fëmijë-adoleshent-i rritur shoqërohet me një histori që secili e mbart me vete. Sado të rritet, sado të ndryshojë, e kaluara është dokumentuar jo vetëm në mendjen e tyre, por edhe në foto dhe në video, pjesa më e madhe e të cilave shikohen ende sot.

Prandaj, shumë të vërteta që vetë VIP-at i mohojnë përsa u përket ndryshimeve në pamjen e tyre, janë tepër të dukshme në fotot që qarkullojnë. Ne kemi kërkuar e kërkuar aq shumë për të mësuar edhe detaje rreth fëmijërisë së tyre, për t’ia shoqëruar këto ndryshimeve të njëpasnjëshme që kanë pësuar ata edhe në paraqitje për ta kompletuar kështu kornizën e “historisë” së secilit prej tyre që shihni sot, ndaj do të na duhet më shumë se një numër gazete, për t’jua prezantuar… Ju ftojmë të na ndiqni, se kemi plot kuriozitete për t’ju thënë!

Roza Lati

Vajza e aktores Rita Lati, bën pjesë tek ato fëmijë që nuk I ka munguar asgjë gjatë fëmijërisë. Nje vajze capkene, e dashur e qe duket se i thote gjerat qe mendon pa dorashka dhe pa pasur shume problem se si do te pritet nga publiku. Roza edhe operacionet qe ka bere ne fytyren apo trupin e saj nuk e ka pasur fare problem ti tregoje e jo vetem por ajo e ka informuar fansat e saj hap pas hapi per te gjitha ndryshimet. E po te shohim disa foto te vjetra te Rozes nje gje na bie ne sy qe Roza e para disa viteve nuk ka asgje te ngjashme me Rozen  qe shohim sot. Shikoni fotot dhe na jepni mendimin tuaj.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729