Rasheli na prezanton të dashurin por ka dicka që nuk shkon / foto - Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Rasheli na prezanton të dashurin por ka dicka që nuk shkon / foto

Rasheli na prezanton të dashurin por ka dicka që nuk shkon / foto

Ajo është një nga vajzat me format trupore më bombastike  është përfolur gjatë në media dhe duket qe ekrani dhe teleshikuesit e duan. Rashel Kolaneci, ish velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ka provokuar rrjetin me një video ku duket se prezanton të dashurin e saj.Por nuk bëhet fjalë për nje djalë. I dashuri i saj simbolik është thesi i boksit ‘Ja ku eshte nje video e imja dhe e te dashurit tim’- ka shkruar Rasheli ne InstaStory. Të gjithë e dinë se Rashel është e apasionuar ndaj boksit. Ajo është ‘Kickbox’erja më e famshme shqiptare deri më tani në vend.

 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729