Oriola Marashi i cmendi meshkujt me fotot provokuese, reagon mamaja e saj…(FOTO) – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Oriola Marashi i cmendi meshkujt me fotot provokuese, reagon mamaja e saj…(FOTO)

Oriola Marashi i cmendi meshkujt me fotot provokuese, reagon mamaja e saj…(FOTO)

Prej kohesh modelja e njohur Oriola Marashi eshte duke cmendur meshkujt me pozat e saj provokuese ne Instagram. Ajo shfaqet shume seksi dhe tregon gjithe bukurite qe i ka falur natyra. Ajo para disa ditesh postoi nje foto ku ishte e veshur me nje kostum rrjete me ngjyre gold. Sot Oriola i shokoi te gjithe me nje foto super seksi ku ve ne pah gjoksin e saj thuajse topless dhe shprehet ”Nuk keni pare gje akoma” Shume eshte komentuar kjo foto por nuk i ka shpetuar syrit tone edhe nje koment i mamase se Orioles Xhoi Jakaj e cila e komplimenton te bijen ne nje menyre shume te vecante ”Kleopatra e viteve moderne” nderkohe Oriola eshte pergjigjur thjesht ” Faleminderit MAMA”. Duket se e ema e saj eshte krenare per te bijen dhe nuk i bejne pershtypje komentet qe ajo mrr ne rrjet.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729