Nuk do ta besoni sa vjec eshte ELI FARA/ foto – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Nuk do ta besoni sa vjec eshte ELI FARA/ foto

Nuk do ta besoni sa vjec eshte ELI FARA/ foto

Ajo është një nga këngëtaret që vështirë se plaket…e bukur, plot sharm e elegante mbetet gjithnjë. Eli Fara, këngëtarja aq shumë e dashur për publikun dhe Zoti e ka bekuar me nje rini te perjetshme.  Dhe po tju themi moshen e saj zor se do e besoni epo besojeni ose jo Eli Fara edhe per pak dite ben plot 51 vjec shprehet Keshilla Bukurie.com. Po po e lexuat mire plot 51 vjec!

E vështirë të besosh se  këngëtarja e njohur e muzikës popullore do te  festoje 51-vjetorin e lindjes. Me pamjen gjithmonë të re dhe me shkëlqimin e syve, siç e shkruan edhe mikesha e saj Aurela Gace, Eli është konsideruar si një ndër zonjat që marrëdhëniet me kohën i ka shkëputur prej kohësh.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729